Violin

Shitet nga: Burim 23 Sht 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Violin 4/4 prodhim Gjerman ne gjendje mjaft te mir.Eshte violin profesionale me kofer dhe mjetet percjellese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim