Violin

Shitet nga: Burim 22 Tet 04:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   300 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Violin akustike 4/4 e ardhur nga gjermania ne gjendje te mir dhe me zë te mrekullueshem,esht pun dore ka koferin dhe te gjitha paisjet percjellese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim