Harmonilk ne gjendje pune

Shitet nga: ANT 03 Shk 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Harmonilk e vogel ne gjendje pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim