Korg TR

Shitet nga: avni bega 21 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
sintii esht ne gjendje shum te rregullt esht i ruajtun shum skaa punu kaa mbii 1000 ngjyraa te ndryshme per me shum informata na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim