Sint Korg profesi

Shitet nga: Kemajl 04 Tet 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Sinti esht shum i ruajtur , esht i ardhur nga gjermania dhe nuk esht i përdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim