Dynaudio bm15a

Shitet nga: Artan 08 Shk 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes dynaudio bm15a (aktiv)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim