Modulator ZOOM

Shitet nga: Burim 25 Mar 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Modolator ZOOM e sapo ardher nga CH.esht per gitare ,klariner ,violin,ben kalimin prej notes ne not,ka edhe ritma te vet,ka dhe adapterin e vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim