EV Q 66 dhe LAB 2000 c amp

Shitet nga: rexha 16 Nën 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   600 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Të tjera
EV Q-66 sllevi 2 x 600 w-4-ohm 400 Eu

LAB grupen 2000c 2x 1500 w -4 ohm 650,eu

ne gjendje te rregullt pune

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim