Koqak

Shitet nga: Rasim 07 Pri 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet Koqaku,pothuajse i ri eshte,cmimi i arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim