Makin shkrimi Optima 1950

Shitet nga: makin 19 Krr 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Maikin Antike Optima ne gjendje shum te mire teknike dhe optike e testuar Viber +37745 906 326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim