BICIKLETE SHIMANO ORIGJINAL CANION

Shitet nga: DREN 08 Nën 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
BICIKLETE CANION SHIMANO 24`` INCH ME AMORTIZER TË PARE E IMPORTUAR NGA ZVICRRA ... E RUAJTUR MIRE SIQ SHIHET NË FOTO ... PËR ME SHUMË NA KONTAKTONI

NE VIBER DHE TEL +37745 613 993


TAGG ' SMART WATCH APPLE SONY. IPHONE TABLET PC GOPRO GoPro Go Pro iphone iphone4 iphone4s iphone 5 iphone5s iphone 6 iphone 6s
Samsung Samsung s2 Samsung s3 Samsung s4 Samsung s5 Samsung s6 Samsung GALAXY Canon 5d Canon 7d Canom 6d canon 70d .NIKON . SONY LG HTC GILF AUDI ...gooro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim