Biçiklete

Shitet nga: Astrit Shehu 07 Jan 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Shitet biçikleta STOKE e ardhur nga zvicrra, eshte e servisuar dhe e pa perdorur ne KS. Eshte ne gjendje shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim