u shitt

Shitet nga: MENTOR 10 Dhj 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Prodhuesi: Cube
Modeli: Mountainbike
BICIKLETA ESHT E SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA SHUM E RUJTNE POTHUAJSE E RE TE DHENAT E BICIKLETES I SHIHN

FRENIM ME DISQE ME GLICERIN

NDERRUESIT E SHPEJTESIVE XT-DEORE

AMORTIZER ME AIR GOLD DHE ME BLLOKAD NGA TIMONI

30 SPEED 10x3

GOMA TE REJA SHWALBE SMART SAM 27.5x2.25

BANDASHT DUPLLO 2 PALESH

TIMON TE GJAT

ME NJE FJAL TIP-TOP

VIBER +37744280490
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim