Rrollera GJERMANE

Shitet nga: bekim 29 Mar 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Rrollerat prej gjermanis jon te mira te rujtura po thuajse te reja

Sapo te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim