Ski, Helmetë dhe çizme per skijim

Shitet nga: Kushtrim 27 Jan 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   90 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes ski, helmetë dhe çizme per skijim
Skijat jane te gjata 1.50m
Çizmet kane nunrin 37-39 Pajisjet jan ne gjendje shume te mire dhe shume pak te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim