Skija per dimer dhe qime te skijave

Shitet nga: Xxxx 04 Shk 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Paisje sportive dimerore.
Keto paisje jan ne Gjermani pritet te vin se shpejti. Jan te klasit te pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim