ZBRITJESKI SKIA SKIJA Snowbord SyzaHelmeta skijimi

Shitet nga: Genc 28 Shk 07:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport dimëror/ujor
>> ATOMIC <<
Risi Zbritje prej dates 03.02.2017 deri me 22.02.2017 deri ne 60% ejani dhe merreni me te miren!!!
Prej dates 15.10.2016 mund te na vizitoni dhe te pergatiteni per sezonin dimeror 2016-
2017 me modele te reja skijimi Freeride dhe Freestyle.

Skia te reja Rossignol, Head etj. modelet e fundit se shpejti fotot dhe helmeta dhe syza modelet e reja po ashtu edhe keto te reja pa perdor,qizme te gjitha numrat 20-49 nr kemi edhe te reja edhe te perdorur.

Dyqani i vetem dhe me prestigjios per shitjen e artikujve te sportit dimeror ne mbar Republiken e Kosoves. >> ATOMIC <<


Ju ofrojme kualitet te larte dhe markat me te njohura boterore te Skijave, Snowborda, Qizme,( Helmeta, Syze jane te reja ne paket) et.


Posedojm Skia dhe.mbathje te modeleve dhe firmave te ndryshme. Skijat jane kryesisht Carwin te perdorur e te servisuar me testim e me qmime te arsyshme per tregun tone, Po ashtu japim edhe me qera.


Mos hezitoni ejani e na vizitoni.
Ju mirepresim


Gjindemi ne Ferizaj
Rruga Enver Topalli (rruga Gremes)
Perball Marketit FRUCTAL ose afer UJESJELLSIT BIFURKACIONI FERIZAJ.
GENC SHALA
044 571-659 edhe ne viber.
044 762- 019

Veretje:para ardhjes tuaj ne dyqanin >> ATOMIC << me telefonin per arsye te sigurise ndaj hapjes se dyqanit.
Jane edhe disa foto te cilat nuk kam pasur mundesi ti futemi ne MerrJep per arsye te limitimit ndaj Web faqes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim