skija me shumic dhe pakic zbritje

Shitet nga: 21 Nën 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport dimëror/ujor
shes skia me shumic dhe pakic jan te ruajshme kemi edhe kepuc me skia i jap me nje qmim te volitshem per ma shum informata kontakto ne nr. 044127702

Mund te kontaktoni edhe me Facebook ne LINKUN....me posht

https://m.facebook.com/profile.php?id=224573380890957

Edhe ne Viber +37744127702

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim