Bilardo te bezit dhe montimin e bezit

Shitet nga: trimor 17 Shk 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
bejme rrgullimin e bezit te bilardos me nje qmim te volitshem me
3 lloje te ngjyrave: kuqe kaltert dhe gjelbert ...
Po ashtu edhe shitje e tyre me.3 lloje ngjyrash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim