Fush e futbollit

Shitet nga: artan 31 Maj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Sport me top
Shitet fusha e futbollit te vogel fusha eshten e perdorur edhe ne gjendje shum te mir qmimi per 1 fush eshten 5000 euro me te gjitha paisjet dhe qmontimi i fushes behet na vet blersi ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim