Pikado ipen me qera dhe shiten

Shitet nga: Kurta 15 Tet 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Pikado ipen me qera 50:50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim