bilardo rraketaqe

Shitet nga: 18 Jan 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
she bilardo dhe rraketaqe bilardo nr 6 dhe 7 rraketaqe fabi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim