ORBITREK

Shitet nga: Razim 12 Tet 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shitet orbitreku i firmes ketler i pershtatshem dhe për palestra fitnessi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim