Nike patika

Shitet nga: arian 11 Dhj 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për femra
Nike Patika origjinale te reja
Cmimi sipas marrevshjes
Ne link I gjeni dizajnin dhe cmimin iorigjinal
NIKE LUNARELITE SKY HI SNEAKERBOOT
684949-601
Deep Burgundy/Hyper Grape/Deep Burgundy
http://m.nike.com/us/en_us/launch/c/2014-10/holiday-2014-womens-sneakerboots-collection

.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................nike adidas puma iphone 4 4s 5 5s 6 6s 7 samsung galaxy s4 s5 s6 s7 edge note golf 2 patika kpuca dimri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim