Tekstil tesha te REJA boj ndrrim me naj kerr tmir

Shitet nga: trimor 12 Mar 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Unisex
shes tekstil nga amerika (kanada) te gjitha jan te reja me cilsi dhe kualitet dhe me seria jon jan
qmimet shum te volitshme ..
kam hala shum modele tjera qe nuk i kam ktu ne foto _
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim