Eco-Briket KOSOVA briket per ngrohje nga ahu ...

Shitet nga: 16 Nën 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj

Eko-Briket 044/ 800 242 edhe ne viber.

Shitet briket i cilesise se larte , shum kalorik , economik dhe ekologjik per shtepine tuaj
Perdoret per furra , shporeta, ngrohje qendrore, kamina dhe paisje tjera qe sherbejne per ngrohje
Fotot jane origjinale te briketit me paketim prej 1000 kg
1 ton briket zevendeson 4 deri 5 metra dru, perparesi tjeter e briketit eshte thyeshmeria e tij karakteristike qe ju mundeson te menagjoni kalorite gjate djegjes se tij , nuk kane nevoje te qahen, palohen sepse vijne te gateshme , nevoitet hapesire e vogel per ruajtje ......
munde te paketohet si ne fotografite ne foto ne paleta qe jane standard i kompanise tone ,por varesisht nga kerkesa munde te paketohet edhe ne paketa por cmimi ndryshon produkti eshte vendor.

044 800 242 edhe ne viber
.

-ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSI..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim