Hillti

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Milaim 26 Tet 00:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Bejme thyerjen e betonit dhe prejen...
Posedojme te gjitha makinerite , per thyrje dhe prerje te betonit te te gjitha llojet e objekteve , teracave....

Tradite 10 vjeqare ne Itali dhe Kosove....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim