ILAQ PER LUKTH

Shitet nga: Muharrem Alidema Dje 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes ilaq per lukth , ilaqi eshte natyral , e maroj prej bimeve.
Shum persona qe kan vuajtuar nga dhimbjet e lukthit , kan perdor lloj lloj barna e gjera te tjera dhe nuk ju kan ndihmuar, por pasi e kan perdorur kete ilaq atyre personave ju ka ndal dhimbja e lukthit , tani hajne te gjitha ushqimet që më parë nuk kan guxuar ti hajnë , etj etj .

Nese keni probleme me Lukth ( gastritis , thartine , kiseline , vner , gazna ) , skuqje ne lukth ( pezmatim,infektim ) , dhimbje , djegsim , goksim , mostretje , refluks, etj, mos hezitoni , perdoreni kete ilaq dhe do te sheroheni !
Mjekohu dhe shijoje JETEN !

Mjekimet popullore jane shume te vlefshme. Barerat dhe cajrat mjekseore ne shume raste, zevendesojne edhe mjekimet me moderne. Ne fund te fundit eshte nje medote alternative ne te kuruar dhe eshte shume mire kur ke njerez te afte per kete pune.

Bimet mjeksore jane nje pasuri e madhe dhe nuk duhet humbur tradita e perdorimit te tyre.
Zgjidhni bimë në vend të medikamenteve. Që nga lashtësia thuhet se natyra përbën farmacinë më të madhe, gjithashtu dhe se bimët kanë shumë veti kuruese. Bimët janë të shumta dhe krejt të ndryshme midis tyre, megjithatë sot do të veçojmë ato që janë më të përdorëshme dhe të populluara.

Nese vuani nga LUKTHI , atehere ju keni nevoje per ILAQIN bimor, 100% natyral dhe origjinal.
Thuani JO, nje here e pergjithmone, barnave sintetike(artificiale) te cilat i perdorni, efekteve te demshme anesore te tyre dhe cmimeve te tyre te shtrenjta.

Tash e tutje nuk keni nevoje te bleni disa lloje te barnave per lukth dhe ti harxhoni me dhjetera euro por pa efekt pozitiv.
Ne vend te tyre, ne jua rekomandojme vetem NJE ilaq, edhe ate BIMOR dhe NATYRAL, me asnje efekt anesor te demshem.


Kontaktoni Mjekun Popullor per Lukth Muharrem Alidema

Tel: 044 631 400

Web: http://muharremalidema.webs.com/

Facebook: www.facebook.com/muharremalidema1

Fan Page, faqja e fansave ne Facebook :

www.facebook.com/muharremalidema

E-mail: muharrem_alidema@hotmail.com

Tel: +377 44 631 400

Gjindemi në Pozheran - Komuna e Vitisë - Kosovë


Sukseset s'kan të ndaluar ... Sherohu edhe ti !
Shum persona që kan pasur probleme me lukth ,u sheruan duke perdorur ilacet natyrale të pregatitura nga unë, disa prej tyre edhe komentuan.
Shiko komentet në linkun më poshtë:

http://muharremalidema.webs.com/libri-i-pacient-ve
..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim