Japim ne sherbim Tenda,Karrika,Tavolina, Tel/044..

Shitet nga: remzi 28 Pri 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera Dimenzionet e Tendave : 12x6 10x6 10x5 Tendat jan te reja . te pasterta, poashtu, karrikat dhe tavolina ,jan te pasterta . Rruga: Kadri Zeka - Ferizaj...
Kontaktoni ne numrin 044 734 295. Na gjen dhe ne facebook, https://www.facebook.com/Tenda.Me.Qera/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim