Llaser 3.5 km rreze veprimi

Shitet nga: Blerton Dje 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   45 EUR

Komuna: Ferizaj
Llaser me rreze te gjat veprimi dukshmeri deri ne 3.5 km i pa perdorur dhe me nje llup shum pikshe, eshte origjinal me te vien dy qelsa per siguri bateri me 6000 mah 3.7 vats si dhe adapteri per mbushjen e bateris bateria eshte qe mushet dhe zgjat 2 or e 20 minuta per mu mush. Perdorimin e tij mun ta bejn vetem personat mbi 22 vjeq, ndalohet perdorimi ne ambiente te mbylluara, nuk guxon qe te shikohet me sy ndalohet rrepsisht. NDRRIM ME IPHONE 5S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim