Shiten tendat komplet me kombi

Shitet nga: Betki 04 Gsh 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
1. Tenda AL 6x12 (bardh e kaltert) 2 copa (ne gjendje shume te mire) --- 800 euro/copa

2. Tenda AL 5x10 (bardh e kuq + bardh e kaltert) 2 copa (pothuajse te rinj) ---- 700 euro/cop

3. Tenda AL 5x10 (bardh e kaltert) 2 copa (ne gjendje te mire) 500 euro/cop

4. Tenda metalike 5x12 - 1 cope , (te mire ) 500 euro/cop

5. Kombi VW t4 -vt 1996 ,2.4 disel,me vetem 120 000 km te kaluara me bagazh dhe ne gjendje shume shume te mire.Regjistrim deri ne qershor 2018 . 2650 euro

6. Tavolina PVC te perdorura --- sipas marveshjes

Ju lutem vetem bleres serioz!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim