Shporet per nxemje qendrore 50kw

Shitet nga: Kontakti 30 Sht 01:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR   1 250 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes shporetin 50kw per nxemje qendrore te firmes BURNIT.
Shporeti eshte me dru dhe mundet te behet me pelet. Sistemin e punes e ka digjital, percaktohet ne qfar temp me u leshu pompa dhe ne qfar temperature me u ndez flutra qe i jep ndezje druve shune mire. Eshte i perdorun qe 2 muj.
Shporeti eshte shume i mire , munde te funksion edhe pa invertoj nuk paraqet problem si shporetat tjere qe e kan te obligueshme me pas invertorin.
I ploteson permi 24 radiatora
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim