TENDA ME QIRA per dimer ME NXEMJE

Shitet nga: Arsim Dje 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj


Japim Tenda me qira , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja (raste) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 10 x 5 m , 12 X 6 m, transporti dhe montimi jan gratis gjithashtu kan edhe ndriqim::
: Për rezervime dhe informata tel : 044 461 358 ------ 049 837 907...

VIBER : 049 837 907
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim