TENDA ME QIRA ME NXEMJE

Shitet nga: Arsim Dje 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Japim Tenda me qira , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja (raste) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 10 x 5 m , transporti dhe montimi jan gratis gjithashtu kan edhe ndriqim::
: Për rezervime dhe informata tel : 044 461 358 ------ 049 837 907...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim