Teha per sharrë elektrike

Shitet nga: Iliri Ferizaj 01 Sht 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes keto lloje te tehave per sharra elektrike,te gjitha jan origjinale te firmav BOSH,WURTH e lloje te ndryshme. Sasia eshte e limituar dhe qmimet jane shume te volitshem. Per info: 044/284/482
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim