Tenda--Karrika--Tavolina me qera 044 673 609

Shitet nga: nati 09 Krr 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
--Japim me qera tenda ,, karrika dhe tavolina per dasma ,, ahengje ,, ndeja dhe raste te ndryshme familjare , jan me madhesi 10x5m , 10x4m ,8x5m , 12x6m , 10x6m gjithashtu kan edhe ndriqim ,, transporti dhe montimi jan gratiss 044 673 609 .....049 187 705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim