Tenda (Shatora) -Karrika-Tavolina Me Qera

Shitet nga: Remzi 01 Krr 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
-.Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera Dimenzionet e Tendave : 12x6 10x6 10x5 Tendat jan te reja . te pasterta, poashtu karrikat dhe tavolina jan te pasterta . Rruga: Kadri Zeka - Ferizaj

Na kerkoni dhe ne Facebook:.
https://www.facebook.com/Tenda.Me.Qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim