Tenda (Shatora)-Karrika-Tavolina me Qera

Shitet nga: Remzi Salihu 09 Krr 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera Dimenzionet e Tendave : 12x6 10x6 10x5 Tendat jan te reja . te pasterta, poashtu, karrikat dhe tavolina ,jan te pasterta . Rruga: Kadri Zeka - Ferizaj
Kontaktoni ne numrin 044 734 295.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim