Tenda(Shatora)-Karrika-Tavolina Me Qera.044734295

Shitet nga: Remzi Salihu 21 Krr 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera Dimenzionet e Tendave : 12x6 10x6 10x5 Tendat jan te reja . te pasterta, poashtu karrikat dhe tavolina jan te pasterta . Rruga: Kadri Zeka - Ferizaj.Kontaktoni ne numrin- 044 734 295..
Poshtu ne Facebook https://www.facebook.com/Tenda.Me.Qera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim