BANESA E VJETER ME 52m² NETO DHE PODRUMI

Shitet nga: Professional 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 500 EUR

Komuna: Ferizaj
SHITET BANESA NDERTIM I VJETER NE RRUGEN E GJILANIT, AFER PERMENDORES "KEMAJL HETEMI", BANESA KA 52 m² NETO DHE 16 m² PODRUMIN, BANESA NDERTIMIN E BRENDESHEM E KA, NJE DHOMA GJUMI, NJE SALLON DHE KUZHINE E NDARE, NJE BANJO, BANESA GJENDET NE KATIN E KATER NGA TOKA, BANESA ESHTE E MOBILUAR.
BANESA ESHTE E DHENE ME QERA, NE SHUMEN PREJ 180 EURO NE MUAJ.

QMIMI I BANESES ESHTE 32500 EURO

N.SH. "PROFESSIONAL"
Ferizaj - Rr. "Zahir Pajaziti" (Perball Kafiteris Villa Ciaso)

Kontakti:
+386 49 129 888 (Viber)
044 888 129
professional.n.sh@hotmail.com

Faleminderit per mirekuptimin tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim