Banesa 91 m2 ne Ferizaj

Shitet nga: syla 16 Shk 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet Banesa prej 91 m2,te tregu i gjelbert,banesa ka 1 Sallon+kuzhin,2 dhoma gjumi,1 banjo+ koridor dhe teras,banesa ka pamje nga Universiteti AAB dhe ka hapsir te mjaftueshme per banim,460 euro m2,banesa gjendet ne katin e 5,te interesuarit mund te informohen edhe per mes numrit tel. dhe viber +37744228318
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim