BANES TE TREGU I AUTOMJETEV 115m² NE FERIZAJ

Shitet nga: Professional 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 500 EUR

Komuna: Ferizaj
SHITET BANESA TE TREGU I AUTOMJETEVE NE FERIZAJ, BANESA KA 115 m² , BANESA NDERTIMIN E BRENDESHEM E KA, TRI DHOMA GJUMI, NJE SALLON ME KUZHINE, NJE BANJO, DY TERASA, BANESA GJENDET NE KATIN E PESTE TE BANIMIT, BANESA ESHTE E MOBILUAR DHE GATESHME PER BANIM.

QMIMI I BANESES ESHTE 60500 EURO

N.SH. "PROFESSIONAL"
Ferizaj - Rr. "Zahir Pajaziti" (Perball Kafiteris Villa Ciaso)

Kontakti:
+386 49 129 888 (Viber)
044 888 129
professional.n.sh@hotmail.com
Faleminderit per mirekuptimin tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim