Banesa Te Rubin Invest Kulla I

Shitet nga: Arben Hamzaj 30 Sht 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet Banesa te Rubin Invest Kulla I ,kati VII
- Banesa ka Kuzhine me sallon te madh,
- Dy koridora,Wc,banjo me dritare si dhe
- Dy dhoma gjumi te medhaja me qasja ne te njejten tarase.
- Banesa ka pamje nga lindja ,
-Pamje nga Luboteni,ka extra Rrolete ne dritare
- Nxemje Qendrore
- Banesa ka Kuzhine Moderne te paperdorur
- Dhome gjumi

Verejtje:
Ne banese jane bere disa ndryshime ne plan ku ka qen shume e nevojshme per shfrytezim te hapsires,si dhe banesa ka nje plan perfekt modern dhe hapsire funksionale per nje familje


Pranojme kompenzim veture ne Vlere max 10,000 euro


Nr Kontaktues 045 499 418 viber 044 92 00 32

Arben Hamzaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim