Banesa ne shitje (lexo pershkrimin) 99.67m2

Shitet nga: Arsim Mahalla 30 Nën 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga e Gremes, objekti ne foto
Sipërfaqe: 99.67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Ferizaj
Banesa ndodhet ne Rrugen e Gremes,
-Ka terracë
-Dy dhoma gjumi
-Ndërtesa e pajisur me Ashensor
-Ndërtesë e re
-Me hapësirë parkimi para dhe prapa ndërtesës dhe mundësi për blerjen e vendit të parkingut në podrum
Banesa gjendet ne katin e tete, çmimi i volitshëm dhe sipas marrëveshjes.
Vendodhja: Rruga e Gremes shiko harten
Ndertesa ne fotografi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim