Banese 67m2 te ELKOSI Ferizaj

Shitet nga: Korab 05 Sht 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: rruga Driton Islami
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Ferizaj
Shes banesen 67m2 ne Ferizaj. Banesa gjendet ne rrugen Driton Islami, afer ETC dhe Viva Fresh.

Banesa ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje banjo. Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Objekti ka hapsire ta mjaftueshme per parking.

Numri kontaktues: 044 814 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim