Banese prej 82m2 ne Ferizaj

Shitet nga: Ardian Sot 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa kati 3 dy dhoma gjumi sallon me kuzhin bnjo shpajz dhe ballkon rr. Halim Spahija nr :
+37744111417
+37744777088
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim