Euroinvest Shitet banesa 84.5m2 Kati I

Shitet nga: Uniki Sot 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Ferizaj
Shiten banesat te Euroinvesti ne Ferizaj modele dhe kfadratura te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim