Hit Imperial banes 123m2, kati V, dhe ka 4 dhoma

Shitet nga: Nehat 21 Qer 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

560 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 123 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Ndertim i ri afer perfundimit te objektit e gatshme per banim me 1 korrik 2016 dhe gjindet afer ndertesave te Vizionit -Rr.ASTRIT BYTYQI
Banesa ka 4 dhoma, gjendet ne katin e V dhe ka 123 m2 banesa posedon; rreletat complet de paisjet e banjos dhe wc.
Brenda ne sallon asht ber ni modifikim edhe wc..me muret per ma shum mundeni me vizitu Live.
Per me shum informata lajmronu ne ket numer tel: +37745241440 ose viber dhe zvicerr +41764193520 ose viber.Qmimi mund te diskutohet???
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim