Hit Imperial banes 123m2, kati V dhe ka 4 dhoma

Shitet nga: Nehat 17 Mar 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 123 m2
Komuna: Ferizaj
Ndertim i ri dhe e gatshme per banim, gjindet afer ndertesave te VIZIONIT - Rr.ASTRIT BYTYQI
Banesa ka 4 dhoma, gjendet ne katin e V dhe ka 123 m2 banesa posedon; rreletat complet de paisjet e banjos dhe wc.
Brenda ne sallon asht ber ni modifikim edhe wc..me muret per ma shum mundeni me vizitu Live.
Per me shum informata lajmronu ne ket numer tel: +37745241440 ose viber dhe zvicerr +41764193520 ose viber.Qmimi mund te diskutohet???
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim