IPET BANESA ME QERA AFER ETC NE FERIZAJ

Shitet nga: Professional 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
IPET BANESA NE AFER ETC NE FERIZAJ ,E MOBILUAR, BANESA ESHTE NE KATIN E DYTE NGA TOKA, BANESA KA DY DHOMA GJUMI, NJE SALLON ME KUZHIN, NJE BANJO DHE NJE TERAS, BANESA ESHTE KOMPLET E MOBILUAR, BANESA KA EDHE PARKIM TE VETIN.

QMIMI I SHFRYTEZIMIT TE BANESES ESHTE 230 EURO

ME RESPEKT
N.SH. "PROFESSIONAL"
Ferizaj - Rr. "Zahir Pajaziti" (Perball Kafiteris Villa Ciaso)
Kontakti:
+386 49 129 888 (Viber)
044 888 129
professional.n.sh@hotmail.com
Faleminderit per mirekuptimin tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim